Utviklingslaga

SOGN OG FJORDANE
Nordfjord
Sunnfjord
Sogn

MØRE OG ROMSDAL

HORDALAND

TELEMARK

ØSTFOLD



Arnafjord bygdelag
Nils Kvamme
bms@vik.kommune.no

Atløy Vel
Bjørn-Arne Mjåseth
atloyvel@online.no

Barmen Bygdelag
Nettside
Ingmar Solvåg
isolvaag@online.no

Berle Grendalag
Annelise Ødegård
annelise.oedegard@fylkesbanken.no

Borgund Utvikling
Bjørn Rørvik

Botnane Grendalag
Nettside
Rune Nordbotten
run-norb@online.no

Breidvik og Bålen Bygdelag
Bjarne Dåe

Brekke Bygdelag
Atle Sundal

Bryggja Utviklingslag
Nettside
Randi Husevåg
post@bryggja.no

Bulandet Grendalag
Nettside
Heidi Kjempenes
heidi@bulandet-grendalag.org

Bygdelaget Havglimt
Nettside
Ingrid Reksten
ingrid-e.reksten@telenor.com

Byrkjelo Ide og Utviklingslag
Ardis Løtuft
ardis@c2i.net

Davik Utviklingslag
Nettside
Sølvi Joensen
solvi@joensen.no

Eikefjord grendalag
Nettside
Brigt Samdal
eikef@start.no

Eldalsdalen Grendalag
Nettside
Hallgeir Tjønneland
hallgeir.tjonneland@c2i.net

Feios Bygdelag
Ole Johnny Fedje
ojf.@fresvik.no

Fjordane Grendalag
Nettside
Jarle Midttun
jarlmidt@online.no

Flekke Grendalag
Erling Hjelle

Fresvik Bygdelag
Bjarne Bjørkevoll
Nettside

Grendalaget Friskus
Nettside
batalden@online.no

Guddal Grendalag
Harald Vik
gudtitan@online.no

Haugen og Dalen Bygdeutviklingslag
Nettside
Arild Lillebø
kjellhaugland@c2i.net

Haukedalen Bygdeutvikling
Ivar Frøysland

Hjelle Krins Utviklingslag
Nettside
Knut Tore Nes Hjelle
hans.frislid@senswave.com

Holmedal Vel
Terje Bjaanes
terje@automarin.no

Hornindal Utviklingslag
Nettside
Roger Løvlid
kundeservice@strynmek.no

Hyen Utviklingslag
Nettside
Kjartan Aa Berge
kjartan.aa.berge@sfauto.no

Høydalane Bygdelag
Eli Bolette Høydal Tyvold
ehoydal@c2i.net

Innvik Bygdeutvikling
Nettside
Torill Bennæs
to-benn@online.no

Jostedal Bygdelag
Nettside
Svein Norberg
bygdelag@jostedal.no

Kandal Utviklingslag
Olav Fuglestrand
olav-fu@frisurf.no

Kjøde Krins
Olav Gjerde
olagjer@online.no

Kjølsdalen Krins Utviklingslag
Nettside
Jan Eide
jaei@online.no

Kolset Krins Utviklingslag
Åse Leirgulen
kolsetku@frisurf.no

Kvalheim Grendalag
Nettside
Ragnar Myre
fammyre@online.no

Levande Bygder i Eid/Eid Utviklingsfellesskap
Nettside
Astrid Grete Torheim
frivilligsentralen@senswave.com

Lifjorden bygde- og ungdomslag
Nettside
Jens Chr. Lundeland
jens.chr.lundeland@hyllestad.kommune.no

Loen Bygdautval
Eivind Rake
eivind.rake@sf-f.kommune.no

Markane Utviklingslag
khatledal@c2i.net

Nesjane Krins- og Utviklingslag
Elise Eikenes
jan.egil.eikenes@gloppen.net

Nordsida Utviklingslag
Nettside
Inger Langvik
post@nordsida.no

Oldedalen Utviklingslag
Nettside
Rogeir Haugen
rogeirh@online.no

Olden/Oldedalen Bygdeutval
Egil Solheim
egilsolheim@hotmail.com

Oppstryn Bygdeutviklingslag
Nettside
Johan Berge
obul@oppstryn.com

Redal Grendelag
Audun Håland
hin.nve.no

Reed Utviklingslag
Sigrun Reed
llunga@liberalist.com

Rivedal Bygdelag
Gro Fauske

Samarbeidsgruppa for sørsida av Lustrafjorden
Nettside
Øyvind Hatlevoll
ornebaat@online.no

Skifjord Grendalag
Nettside
Turid Janka Langedal
turid.langedal@wenice.no

Silda Velforening
Nettside
Helge Silden
SildaVelforening@groups.msn.com

Skjolden Bygdelag
Nettside
Britt Veum
astri-v@online.no

Stardalen Utviklingslag
Dag Arne Veiteberg
stard@stardalen.net

Stravang Bygdelag
Aud Våge

Straumsnes Grendalag
Jofred Åsnes

Stårheim Bygdelag
Nettside
Jarle Leite
jarlele@hotmail.com

Sudstranda Grendalag
Kari Laila Skrede
anskrede@online.no

Sørstranda Utviklingslag
Nettside
Jeffery Thomas
jeff.thomas@c2i.net

Undredal Grendalag
Nettside
Leif Inge Underdal
grendalag@underdal.no

Utvik Vel og Utviklingslag
Nettside


Vereide Utviklingslag
Oddvar Almenning
oddvar.almenning@sandane.no

Vevring Grendelag
Geir Førsund

Viksdalen Bygdelag
Nettside
Gro Haga
hlando@frisurf.no

Værlandet Vel
Astri Thorsen Landøy
hlando@frisurf.no

Våge grendelag
Karl-Jan Erstad

Ytre Stadlandet Utviklingslag
Nettside
Åge Ervik
bygdekontoret@selje.online.no

Øvrebotten Grendalag
Nettside
Zandra Vikum
zanvik@c2i.net

Ålfoten Grendautval
Leif Midthjell
astrid_johanne@hotmail.com